Contact & route


Telefoon
0475-317171

E-mail algemeen
receptie@ecicultuur.nl

Interim directeur
Bas Verhoeven
bas.verhoeven@ecicultuur.nl

Programmamakers

Theater
Femke Veltman
theater@ecicultuur.nl

Muziek
Ronald Geldhof
pop@ecicultuur.nl
06-89971454

Film
Iris Jansen & Anita Smeets
film@ecicultuur.nl
06-89971439

Educatie
Ruth Houkes | hoofd educatie
ruth.houkes@ecicultuur.nl
0475-782802

Coördinatoren educatie/cursus:

Rob Reyners | muziek
rob.reijners@ecicultuur.nl
06-13244181 

Ruth Houkes | beeldend
ruth.houkes@ecicultuur.nl
0475-782802

Femke Veltman | toneel
femke.veltman@ecicultuur.nl
0475-782803

Projecten 
Diana Heijmans
diana.heijmans@ecicultuur.nl
06-89971435

Ton Wilbers
ton.wilbers@ecicultuur.nl

Marjolein Peeters | combinatiefunctionaris cultuur
marjolein.peeters@ecicultuur.nl
0475-782801

Personeelszaken
Anne-Marie Voogt
anne-marie.voogt@ecicultuur.nl
0475-317171 

Financiën administratie
Daniëlle van der Leeuw
danielle.vanderleeuw@ecicultuur.nl
06-89971433

Cursus en educatie administratie
Tanja Maessen
tanja.maessen@ecicultuur.nl
06-89971434

Marketing
Noortje Heijnen | corporate, campagnes, promotie programma
noortje.heijnen@ecicultuur.nl
06-89971437

Bas Verhoeven
bas.verhoeven@ecicultuur.nl

Gaby Dings
gaby.dings@ecicultuur.nl

Productie
Francois Driessen | productiecoördinator
francois.driessen@ecicultuur.nl
0475-782808

Auto en Parkeren
De ECI cultuurfabriek is bereikbaar met de auto en in de directe omgeving van de cultuurfabriek vind je een aantal parkeergelegenheden:
– Dr. Bärstraat, voorkant ECI (na 18:00 gratis)
– Hockeyveld Concordia Burgemeester Geuljanslaan 1 (gratis, 5 min. lopen),
– Parkeergarage Roercenter Roersingel 13 (betaald, 5 min. lopen).

Extra info over het parkeren zie hieronder.

Openbaar vervoer
Vanaf het station van Roermond is het ongeveer een kwartier lopen naar de ECI cultuurfabriek. Het is ook mogelijk om de bus te pakken. Vanaf station Roermond kun je Arriva Stadsbus 1 richting Herten nemen tot de bushalte Bisschop Lindanussingel. Vanaf hier is het nog ongeveer 5 minuten lopen naar de ECI cultuurfabriek.

Klik hier om je route naar de ECI te bepalen!

Parkeren ECI
Plaatsen 250
Betaaltijden:
ma t/m za 8:00 – 18:00 uur
zo 12:00 – 18:00 uur
Dagkaart: € 6,50