Contact & route


Telefoon
0475-317171

E-mail algemeen
receptie@ecicultuur.nl

Directeur
Margo de Kock
margo.dekock@ecicultuur.nl

Programmamakers
Theater
Femke Veltman
theater@ecicultuur.nl

Muziek
Bart Jansen
pop@ecicultuur.nl

Film
Iris Jansen & Anita Smeets
film@ecicultuur.nl
06-89971439

Expo
Rannilt Pol
rannilt.pol@ecicultuur.nl

Educatie
Ruth Houkes | hoofd educatie
ruth.houkes@ecicultuur.nl
0475-782802

Coördinatoren educatie/cursus:

Marjolein Peeters | muziek
marjolein.peeters@ecicultuur.nl
0475-782804

Ruth Houkes | beeldend
ruth.houkes@ecicultuur.nl
0475-782802

Jordy Bassant | toneel
jordy.bassant@ecicultuur.nl
0475-317171

Projecten 
Diana Heijmans
diana.heijmans@ecicultuur.nl
0475-782809

Ton Wilbers
ton.wilbers@ecicultuur.nl

Marjolein Peeters | combinatiefunctionaris cultuur
marjolein.peeters@ecicultuur.nl
0475-782804

Personeelszaken
Leanne Cuijpers
leanne.cuijpers@ecicultuur.nl

Financiën administratie
Daniëlle van der Leeuw
danielle.vanderleeuw@ecicultuur.nl
06-89971433

Cursus en educatie administratie
Tanja Maessen
tanja.maessen@ecicultuur.nl
06-89971434

Marketing
Noortje Heijnen | marketing-coördinator
noortje.heijnen@ecicultuur.nl

Rosian Custers | allround marketeer
rosian.custers@ecicultuur.nl

Mirjam Sieben | allround marketeer
mirjam.sieben@ecicultuur.nl

Bart Jansen | muziek marketeer
bart.jansen@ecicultuur.nl

Productie
Francois Driessen | productiecoördinator
francois.driessen@ecicultuur.nl
0475-782808

Auto en Parkeren
De ECI cultuurfabriek is bereikbaar met de auto en in de directe omgeving van de cultuurfabriek vind je een aantal parkeergelegenheden:
– Dr. Bärstraat, voorkant ECI (na 18:00 gratis)
– Hockeyveld Concordia Burgemeester Geuljanslaan 1 (gratis, 5 min. lopen),
– Parkeergarage Roercenter Roersingel 13 (betaald, 5 min. lopen).

Extra info over het parkeren zie hieronder.

Openbaar vervoer
Vanaf het station van Roermond is het ongeveer een kwartier lopen naar de ECI cultuurfabriek. Het is ook mogelijk om de bus te pakken. Vanaf station Roermond kun je Arriva Stadsbus 1 richting Herten nemen tot de bushalte Bisschop Lindanussingel. Vanaf hier is het nog ongeveer 5 minuten lopen naar de ECI cultuurfabriek.

Klik hier om je route naar de ECI te bepalen!

Parkeren ECI
Plaatsen 250
Betaaltijden:
ma t/m za 8:00 – 18:00 uur
zo 12:00 – 18:00 uur
Dagkaart: € 6,50